Доставка квітів в Україні

Рус | Укр | Eng
Нашi контакти
(044) 392-07-99 Києв
(056) 790-98-01 Дніпропетровськ
info@florist.ua
   
ONLINE допомога
Для колеги 12   | Показати усі
12   | Показати усі

Квіти для колеги – приємна несподіванка

Часом незначний подарунок колезі може встановити міцний місток між співробітниками як у робочих, так і у дружніх стосунках. Солодкий знак уваги в купі з ненав’язливим букетом квітів творить дива. Вибираючи квіти для колеги, треба бути обачливим. Ваш вибір може стати успішним або ж фатальним. Вибір букета для колеги буде залежати від багатьох факторів. Якщо коліжанка за сумісництвом є Вашою подругою, можна й проекспериментувати. Компактний букет троянд рожевого або ж теплого персикового кольору розвіє сірі робочі будні. Щирий оберемок повітряних різнокольорових альстромерій розжене ранкові хмари понеділка.

Етикет радить

У тому випадку, коли Ви не дуже знайомі зі своєю співробітницею, працюєте по різні боки будівлі та не з першого разу можете згадати її ім’я, краще бути стриманіше. На цей випадок купити квіти для колеги ліпше із поради флориста. Досвідчені квіткарі знаються на подібних питаннях. Florist.ua радить придбати лаконічний букет, складений за усіма правилами квіткового етикету. Однотонний букет троянд, вишукані лілії або ж білосніжні хризантеми пасуватимуть будь-якій жінці. Це саме той нейтральний набір, що рекомендують флористи. Стримані та однотонні букети підкреслять Вашу повагу до колеги та не скажуть нічого зайвого.

Замовте букет! Здивуйте колегу!

Вибір букета для колеги чоловіка теж керується флористичним етикетом. Ціна квітів у такому випадку має деяку вагу. Це зовсім не означає, що Ви маєте бігти стрімголов за найдорожчими трояндами чи орхідеями. Просто найдешевший букет із прив’ялими квіточками навряд викаже Вашу повагу колезі. У такому разі для колеги більш вдалими будуть вертикальні букети, складені з хризантем, троянд, гербер бажано однотонного кольору. Здивуйте колегу подачею букета. Замовити квіти Дніпропетровськ та й по інших містах України можна цілодобово. Florist.ua завжди гарантує вчасну доставку та свіжість букетів.

Мы принимаем: 

© 2019 Florist.ua
Доставка цветов по Украине