Доставка квітів в Україні

Рус | Укр | Eng
Нашi контакти
(044) 392-07-99 Києв
(056) 790-98-01 Дніпропетровськ
info@florist.ua
   
ONLINE допомога
Для нього
 

Квіти в подарунок – не лише жіночі забаганки

Квіти обожнюють усі – і юні дівчата, і бабусі, і діти, і навіть чоловіки. Хоча й останні дуже рідко в цьому зізнаються. Більшість чоловіків вважає, що квіти притаманно дарувати лише прекрасній статі. Деякі вбачають в самому факті прийняття квітів прояв чоловічої слабкості, зайвої сентиментальності. Себто, квіти – це переважно жіночі примхи. Любі чоловіки, залиште вже цю зайву упередженість та чесно зізнайтесь жінкам у своїх вподобаннях. Дівчатам теж подобається робити для вас приємні дрібнички. Дозвольте жінкам втрутитися у вашу уяву, аби подарувати вам найщиріший букет квітів від самого серця.

Які ж вони, ідеальні квіти для Нього?

Чоловіки вже давно зняли обладунки, вдягли костюми та пішли до своїх офісів. Часи змінюються, і застати чоловіка у манікюрному кабінеті чи на спа-процедурах вже не в дивовижу. Тож, букет квітів, подарований Йому не викличе зайвих питань. А от тут і постає дилема, які ж квіти купити для Нього? Підручники з етикету, незліченні статті про мову квітів, досвідчені флористи надають багацько порад щодо цього. Якщо звести все у купу, вийде лаконічна картина. Ідеальні квіти для Нього будуть складатися із вертикальних букетів із соняшниками, список доповнюють строкаті гербери, осінні хризантеми, троянди яскравого кольору на високих ніжках та строгі лілії, можливо, без аромату. Букети такого типу поєднують у собі лаконічність, стриманість кольорів, відсутність зайвих сентиментальних елементів.

Вразьте коханого – замовте букет квітів для Нього!

При оформленні букета квітів для Нього мінімалізм не завадить. Однотонної шовкової стрічки буде достатньо для прояву стриманого смаку. Хоча, якщо Ваш обранець відноситься до типу чоловіків, які не звикли приховувати своєї романтичності, тоді яскравий різнобарвний букет троянд або ж міксований букет з ромашок, гербер та хризантем обов’язково приємно вразить коханого. Замовити квіти для Нього через службу доставки Florist.ua – ще один романтичний вчинок зі сторони дівчини, який Він безумовно оцінить. Замовляйте букети квітів для Нього у будь-який час та у будь-якому місті – ми працюємо цілодобово в Києві, Харкові, Одесі та по всіх містах України. Щодо ціни квітів хвилюватися не варто. Флористи служби врахують усі Ваші вподобання на рівні гаманця.

Мы принимаем: 

© 2019 Florist.ua
Доставка цветов по Украине