Доставка квітів в Україні

Рус | Укр | Eng
Нашi контакти
(044) 392-07-99 Києв
(056) 790-98-01 Дніпропетровськ
info@florist.ua
   
ONLINE допомога
Для пари
 

Квіти для пари – виважений ризик

Вибір квітів для пари – не найскладніший, але ризикований вибір. Ризик полягає у можливості не догодити одному з учасників пари. З іншої сторони, когось одного Ви усе таки потішите. Квіти для пари мають бути досить символічними. Якщо Ви бажаєте купити квіти для пари молодят, тут все зрозуміло. Квіти для наречених мають єдину концепцію. Букет для пари молодят має тендітний відтінок, складається з найніжніших квітів, в основному троянд, лілій, хризантем, інколи ромашок та альстромерій. Букет не повинен бути громіздким, містити шипи (погана прикмета), занадто блискучу упаковку. Квіти для пари – втілення чистого кохання, щирості, ніжності та взаємності.

Потіште пару сестер трояндами

Що ж робити, коли треба придбати квіти для пари дівчат (чи то сестер, а чи подруг)? Той факт, що дівчата дуже близькі у спілкуванні, не обов’язково робить їх квіткові смаки схожими. Але можна спробувати. Парі дівчат пасуватиме комбінація з гербер і хризантем, букет різнокольорових троянд, міксований букет з лілій, альстромерій та статиці. Взагалі, міксовані букети – вдале поєднання квітів для пари. Хоч із якоюсь квіткою Ви все ж таки вгадаєте. Якщо дівчата – натури творчі та непосидючі, сміливо обирайте найяскравіший букет, загорнутий у вишукану обгортку. До речі, букети троянд – завжди безпрограшний варіант квітів для пари дівчат.

Об’єднайте пару букетом квітів

Квіти для пари, яка живе разом вже більшу частину свого життя, треба обирати виважено. Лаконічність, стриманість, вишуканість – головні Ваші компаньйони у цій справі. Іноді з часом спільного проживання смаки людей стають схожими. Тут Ваші шанси влучити із букетом для пари збільшуються. Велика кількість червоних або ж іншого гарячого кольору троянд, оберемок різнобарвних гербер, строгі лілії або ж великі шапки хризантем – усі ці букети квітів несуть у собі водночас і простоту, і делікатність. Замовити квіти для пари дуже просто через службу доставки Florist.ua. Для наших кур’єрів не існує меж. Букети квітів миттю розлітаються по всіх куточках України – в Харків, Одесу, Дніпропетровськ, Київ. Варто лише замовити квіти, як через три години запашний букет буде красуватися на Вашому столі.

Мы принимаем: 

© 2019 Florist.ua
Доставка цветов по Украине