Доставка квітів в Україні

Рус | Укр | Eng
Нашi контакти
(044) 392-07-99 Києв
(056) 790-98-01 Дніпропетровськ
info@florist.ua
   
ONLINE допомога
Гербери

Гербери на підвіконні

Гербера – одна з найпоширеніших квіток в якості подарункового букета та при оформленні інтер’єру. Ця досить примхлива рослина не втрачає своєї популярності серед бажаючих вирощувати такі яскраві квіти, адже доглядати за такою красою – одне задоволення. Герберу можна вирощувати як на присадибній ділянці, так і вдома у вазончику на підвіконні. Квітка досить висока, тож, якщо Ви не маєте бажання доглядати герберу, яка буде схожа на гігантську ромашку, варто замислитись про використання сповільнювачів росту для рослин. Це, що стосується вирощування кімнатних гербер. Але ж ця квітка не втрачає своїх позицій і на квіткових ринках, користуючись широким попитом серед покупців та поціновувачів «кульбабчатих» квітів.

На радість дітям

Не дивлячись на те, що період цвітіння барвистої квітки розпочинається ранньою весною і аж до завершення осені, купити герберу можна і взимку. Діти обожнюють гербери. Може через райдужний колір квітів та їх незвичайну казковість. Чи тому, що маленькі дівчатка інколи плутають герберу із величезною ромашкою і починають грайливо висмикувати пелюстки один за одним, намагаючись ворожити на кохання. Так чи інакше, оповита легендою рослина уособлює собою весняну безтурботність та вічну юність. Сама по собі радісна квітка стане прекрасним подарунком мамі, колезі, подрузі. Не дивлячись на яскравість палітри цих квітів, гербери символізують безневинність та скромність.

Сонячні гербери подарують світло

Флористи служби Florist.ua радять замовити гербери для висловлення вдячності, прихильності та захоплення. Герберу ще вважають квіткою парадоксів. Міксований букет різнокольорових гербер символічно натякає на посмішку, безневинний флірт, дарує піднесений настрій і водночас несе в собі якусь таємницю. Вартість гербери робить цю квітку доступною кожному. Вона дуже стійка, тому може простояти у вазі декілька тижнів. Однак, маючи слабке стебло гербера може схилити голівку через деякий час. Щоб цього не сталося, варто обмотати стебло зеленим декоративним дротом. Сонячну квітку можна дарувати на будь-яке свято, головне, – робити це із щирою посмішкою, адже гербера – найпозитивніша квітка із усіх, що несе навколо яскраву красу та життєрадісність.

Мы принимаем: 

© 2019 Florist.ua
Доставка цветов по Украине