Доставка квітів в Україні

Рус | Укр | Eng
Нашi контакти
(044) 392-07-99 Києв
(056) 790-98-01 Дніпропетровськ
info@florist.ua
   
ONLINE допомога
Хризантеми
 

Хризантеми – гордість країни

Наприкінці літа – на початку осені, коли більшість яскравих квітів починає відцвітати, володаркою осінніх клумб та садів стає казкова хризантема. Вона заповнює майданчики яскравими кольорами та полонить повітря вулиць своїм неповторним ароматом. Коріння цієї квітки сягає глибоко у давні часи країн Сходу, де і почалася історія хризантеми разом із незліченними легендами про її походження. На батьківщині хризантема й досі викликає підвищений інтерес мешканців до себе. Маючи відповідальне ставлення до усіляких знаків та символів, китайці й зараз співвідносять хризантему із непохитним людським характером та вважають цю квітку національно рослиною.

Популярність не знає меж

А от у Японії, наприклад, імператорська влада асоціюється саме із хризантемою. Японці також заснували найвищу нагороду країни – «Орден хризантем». Популярність хризантеми поширюється й досі. Така невибаглива й водночас ошатна квітка є улюбленицею усіх квіткарів. Хризантему вирощують як під відкритим небом, так і на підвіконні. Серед букетів, які найбільше користуються попитом восени, букети з хризантем посідають найперше місце. Завдяки своєму різнобарв’ю хризантему можна дарувати будь-кому – мамі, сестрі, бабусі, колезі. Різноманітність хризантеми полягає не тільки в її кольоровій палітрі, а ще й в розбіжності форм квітки. Деякі з них дійсно можна сплутати з ромашками, а пухнасті шапки інших нагадують величезні айстри.

Поєднуйте кольори

Так чи інакше, хризантема недарма вважається королевою осені. Дуже тендітними виглядають букети, створені на основі одного виду хризантем, але різних кольорів. Флористи служби доставки квітів Florist.ua знаються на майструванні букетів та їх вдалих поєднаннях. Купити хризантеми яскравих кольорів та поєднати їх у чудовий міксований букет можливо тільки у нас. Сьогодні завчасно замовити букет можна не виходячи зі своєї домівки. Ціна хризантеми не спустошить Вашого гаманця, натомість, за невелику суму Ви отримаєте цілу купу задоволення у вигляді квіткового дару осені, спритності обслуговування та гарантії якості. Адже команда Florist.ua із задоволенням виконує усі ваші забаганки, працюючи цілодобово і тримаючи руку на пульсі по всіх містах України.

Мы принимаем: 

© 2019 Florist.ua
Доставка цветов по Украине