Доставка квітів в Україні

Рус | Укр | Eng
Нашi контакти
(044) 392-07-99 Києв
(056) 790-98-01 Дніпропетровськ
info@florist.ua
   
ONLINE допомога
Лілії
 

Захоплююча тендітна красуня-лілія

Надзвичайні квітки лілії завжди захоплювали і полонили. Квітникарі та й просто любителі квітів обожнюють лілії за їх незвичайний аромат та витончену форму квітки. Різноманітність видів лілій вражає. Одні схожі на дзвіночки, інші мають чалмоподібну форму, квітки лілій можуть рости як вкупі по 4-6 квіток, так і поодиноко. Та усі вони прекрасні. Головне – правильний догляд за квіткою. Лілія дуже гармонійно вписується у букет і чудово поєднується з іншими квітами. Зрізати свіжі лілії потрібно, коли розпустилися лише одна-дві квітки в букеті. Інші будуть розпускатися поступово, утворюючи шикарний букет, який збереже свій декоративний вигляд ще на 10 днів.

Благородний білий пасуватиме молодятам

Більшість видів лілій має приємний легкий аромат, за виключенням деяких сортів. Ця тендітна квітка налічує більше тисячі різновидів. Купити лілії можна у будь-яку пору року, адже їх вирощують у теплицях цілий рік. Лілія є чи не найпоширенішою букетною квіткою після троянди. Молодята дуже полюбляють лілії, та це й не дивно. Адже ця барвиста квітка символізує жіночність, чистоту душі та помислів, надійність і відвертість. Біла лілія також пасуватиме молодій дівчинці. А от екстравагантні жінки віддають свою перевагу вогняно-рудим квіткам. Перш ніж вибрати букет з лілій, зверніть увагу на їх колір. Адже кожен відтінок має своє символічне значення.

Природня вишуканість лілій

Вишукані тигрові лілії флористи Florist.ua радять дарувати дамам елегантного віку. Якщо Ви заплутались у розмаїтті цих чудових квітів, негайно звертайтеся до нашої служби доставки букетів. Флористи миттю вирішать це нескладне завдання. Ми підберемо вдалий, а, головне, - оригінальний букет квітів на будь-який смак. Не треба бігати у пошуках по квіткарях. Замовити лілії можна через наш онлайн сервіс. Величезні жовті квітки, тендітні рожеві, грайливі двокольорові, поєднані з іншими квітами у чудові композиції – усе це різнобарв’я можна знайти у нашому каталозі. Ціна лілій Вас приємно здивує. Складені свіжі букети ми доставляємо по всіх містах в Україні цілодобово.

Мы принимаем: 

© 2019 Florist.ua
Доставка цветов по Украине